HYDRO KİMYA VE MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Birlikte bir gelecek için doğal üretim.

Kimyasal ürünler imalat sanayinde, anahtar teslim taahhüt ve proses ekipmanları imalatı, katma değeri yüksek üretim teknolojileri ve çeşitli organik kimyasalların üretimi konularında yeterliliğe sahip, Türkiye'de İLK ve dünyada sayılı firma olma hedefi ile kurulmuş bir firmayız.

Farklı sektörlerde faaliyetlerde bulunan kurucu ortakların, “bilgi, deneyim ve insan kaynağının” etkin kullanılması adına ticari ve yönetsel işbirliğinin tam karşılığı olan bir yapıyız. Ayrıca, Ar-Ge ile desteklenen tüm alanlarda (iş modeli, üretim, pazarlama, İK vb.) inovasyonu hedefleyen ve bunun kurum kültürü olarak yerleşmesine özen gösteren bir anlayışla ilerleme arzusundayız.

HYDRO Kimya varlığını;

Alanında değerli ve başarılı çalışmalara imza atmış akademik danışmanlarının güçlü desteğine. Ortaklarının kimya teknolojileri alanında 30 yıllık tecrübesi ile çeşitli sanayi kuruluşlarına, bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında hizmet veren deneyimine ve farklı sektörlerde uzun yıllara dayanan ticari deneyim, uzmanlık ve itibar ile gelen; güçlü risk analizi, rekabet ve sürdürülebilirlik konularındaki rekabet avantajına borçludur.

Vizyonumuz

Kozmetik katkı maddeleri alanında uluslararası firmalarla rekabet edebilen bir seviyeye yükselerek müşterilerimize daha hızlı ve güvenilir çözüm üreten kaliteli bir üretici ve ürün sağlayıcısı olmak.

Misyonumuz

Birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimizi, daha fazlasını başarabilmeleri için güçlendirmek.

Stratejimiz

Küresel ölçekte rekabet edebilir bir kurumsal yapının kurulmasını sağlamak


Kalite Politikamız

Firmada toplam kaliteyi arttırmak, Piyasadaki alternatiflerinden daha kaliteli ürün üretmek ve ürün çeşitliliği ile müşteri memnuniyetini sağlamak, Üretilen ürünlerin kalitesini muhafaza edecek şekilde depolama ve sevkiyat gerçekleştirmek, Kaliteli hammadde alımını sağlamak, Karlılık sağlayacak satış rakamlarına ulaşmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak, Daha kaliteli ürün üretmek ve kalitenin sürekliliğini sağlamak için Ar-Ge faaliyetlerinin artarak devam etmesi, Kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, Yüksek katma değerli ürünlerin üretilmesi, Üniversite sanayi işbirliğine örnek teşkil edebilecek organizasyonel bir yapı oluşturmak, Küresel ölçekte rekabet edebilir bir kurumsal yapının kurulması.


01

Bitkisel Ekstrakt

Bitki özlerini yağda çözünen ve suda çözünen olmak üzere, iki farklı formda ve geniş bir yelpazede üretim yapıyoruz.

Devamını Oku

02

Ekstrakt Grupları

Fonksiyon ve kullanım alanlarına göre sınıflandırılmış ekstrakt gruplarımız.

Devamını Oku

03

Kozmetik Hammaddeleri

Kozmetik sanayii ve ilaç sanayii alanlarında kullanılmak üzere standardizasyonu yapılmış ürünlerimizden oluşmaktadır.

Devamını Oku

Birlikte bir gelecek için doğal üretim.

Teknoloji temelli, kaliteli ve standardize bir üretimin ancak akademik destekle mümkün olabileceğine inanıyoruz.

HYDRO TANITIM KATALOĞU
ÇIK